NÄYTTELYT 2011

29.1.-30.1.2011 Lahti, SUROK

12.-13.2.2011 Jyväskylä, KES-KIS  

26.-27.2.2011 Tallinna

12.-13.3.2011 Kirkkonummi, URK 

2.4.-3.4.2011 Seinäjoki, POH-KIS    

16.4.-17.4.2011 Turku, TUROK 

23.4.-24.4.2011 RUROK    

14.5.-15.5.2011 Tampere, PIROK    

11.-12.6.2011 Cesis, Latvia

11.-12.6.2011 Hyvinkää, ERY-SYD    

18.-19.6.2011 Siilinjärvi, ISROK    

2.-3.7.2011  Kempele, POROK     

23.-24.7.2011 Jelgava

30.-31.7.2011 Espoo, SUROK   

27.-28.8.2011 Vantaa, RUROK    

3.-4.9.2011 PIROK   

24.-25.9.2011 POH-KIS    

8.-9.10.2011 Jyväskylä, KES-KIS    

5.-6.11.2011 ERY-SYD   

26.-27.11.2011 Turku, TUROK    

10.-11.12.2011 Vantaa, URK   

10.-11.12.2011 Riika, Latvia   

31.12.2011-1.1.2012 Lohja, RUROK

NÄYTTELYT 2010

 

Tulokset 2010

 

 
2010 VALMISTUNEET BRITIT
28.11.2010  Turku - TUROK
Champion Ruusutarhan Jippii (BRI a)
Champion Boghole's Lady Natalie (BRI a)
27.11.2010  Turku - TUROK
International Champion Kleopatra Feretty (BRI a)
International Champion Schoko Mousse von Kamakura (BRI b 22)
Champion Aleksandra's Dr. Pepper (BRI n)
Champion Treselle's Joululahja (BRI n)
Champion Rhinestone's LaVieilleFerme (BRI d 24)
Premier Kipardi's Bionic (BRI ns 24 62)
14.11.2010  Tallinna, Viro
International Champion Ferme Her Royal Highness (BRI ns 22 62)
13.11.2010  Tallinna, Viro
International Champion Belten's Don Sebastian (BRI c)
International Premier, CH Brilliants Sultan of Morokko (BRI a)
10.10.2010  Helsinki - ERY-SYD
Champion Valensija Kates Akis (BRI as 22 64)
9.10.2010  Helsinki - ERY-SYD
Champion Kleopatra Feretty (BRI a)
Champion Ruusutarhan Hertta (BRI g)
3.10.2010 Seinäjoki - POH-KIS
Champion Tuhkimotassun Ariel (BRI ns 22 62)
Premier, IC RoundFace's Afrodites (BRI c)
Premier Tuhkimotassun Amore Mio (BRI es 22 62)
2.10.2010 Seinäjoki - POH-KIS
Champion Schoko Mousse von Kamakura (BRI b 22)
Champion Ferme Her Royal Highness (BRI ns 22 62)
Premier, CH Duketin Emperor (BRI n)
4.9.2010  Tampere - PIROK
Grand International Champion Aleksandra's Emilia (BRI ns 24 62)
International Premier Vera-Belle Noblesse Oblige (BRI a)
Champion Aleksandra's Mr Tauno B (BRI n)
Champion Ferme Hello Darkness (BRI ns)
22.8.2010  Vantaa - RUROK
Champion Suvikasteen Jekariina (BRI a)
Champion Kontukatin Mielikki (BRI bs 24 62)
Champion Sambajon's Bonnie (BRI ns 11)
21.8.2010  Vantaa - RUROK
Champion Tassulähteen Ähäkutti (BRI a)
Champion Tassulähteen Anselmi Apila (BRI b)
Champion Suvikasteen Kismet (BRI c)
Champion Rhinestone's TequilaSunrise (BRI e 24)
Champion Eugenie des Mirificats (BRI g 01)
15.8.2010  Luulaja, Ruotsi
Grand International Champion Gnome's Epsilon Indi (BRI ns 11)
14.8.2010  Tallinna, Viro
Grand International Champion Regina di Triangolo (BRI a)
Grand International Champion Ferme Justiina (BRI n 24)
International Champion Roundface's Frutta Dolcetta (BRI n)
Champion Roundface's Don Giovanni (BRI c)
1.8.2010  Helsinki - SUROK
Grand International Champion Snow-Star's Daydreamer (BRI ns 22 64)
Champion Hofnarrens Cracker (BRI c)
Premier Duketin Auringonkukka (BRI a 33)
31.7.2010  Helsinki - SUROK
Grand International Champion Esteticas Rough Diamond (BRI ns 11)
Premier Sinisilkin IhQ (BRI g)
20.6.2010  Siilinjärvi - ISROK
International Champion Gnome's Eta Cassiopeaie (BRI ns 11)
Champion Gnome's Alfa Lyrae (BRI ns 11)
5.6.2010  Hyvinkää - ERY-SYD
Grand International Champion Ferme Star Glitter (BRI c)
Champion Feronian Chamomilla Aurea (BRI g)
22.5.2010  Tallinna, Viro
Grand International Champion Harmony Devianti (BRI ns 11)
International Premier, IC Esteticas Pretty Poppet (BRI ns 11)
International Champion Litho’s Sunrise of Savanna (BRI ny 12)
International Premior Kipardi’s Berylli (BRI ns 22 62)
16.5.2010  Tampere - PIROK
Premior Vera-Belle Noblesse Oblige (BRI a)
15.5.2010  Tampere - PIROK
Grand International Champion Ferme Tyson (BRI d)
Champion Treselle’s Dandelion (BRI a)
Premier, CH RoundFace’s Mighty King (BRI c)
Premier, IC Kontukatin Silver Ramiro (BRI ns 22 62)
08.05.2010  Finnsnes, Norja
International Champion Gnome's Epsilon Indi (BRI ns 11)
25.4.2010  Helsinki - RUROK
Champion Gnome's Eta Cassiopeaie (BRI ns 11)
24.4.2010  Helsinki - RUROK
Champion RoundFace's Frutta Dolcetto (BRI n)
Champion Suvikasteen Iita (BRI j)
Champion Litho's Sunrise of Savanna (BRI ny 12)
Champion Laine Coldland Cats (BRI fs)
17.04.2010  Uumaja, Ruotsi
International Champion Kipardi's Bagheera (BRI ns 24 62)
27.3.2010  Turku - TUROK
Champion Belten's Don Sebastian (BRI c)
7.3.2010  Seinäjoki - POH-KIS
International Champion Esteticas Rough Diamond (BRI ns 11)
Champion Kastanjeback's Princess Victoria (BRI c)
6.3.2010  Seinäjoki - POH-KIS
Champion Gnome's Epsilon Indi (BRI ns 11)
Champion Gimmie's Twinkle Toes (BRI fs 24 62)
27.2.2010  Tallinna, Viro
International Champion Boghole's Sir James Bond (BRI b)
International Champion Snow-Star's Daydreamer (BRI ns 22 64)
International Champion Duketin Cinderella (BRI fs 24 62)
13.2.2010  Jyväskylä - KES-KIS
Champion Ferme Morot (BRI d)
Champion Kipardi's Bagheera (BRI ns 24 62)
Premier, IC Esteticas Pretty Poppet (BRI ns 11)
9.1.2010  Helsinki - SUROK
Supreme Champion Petit Prince vum Rousegaard (BRI ns 11)
Grand International Premier Blueline Spaceboy (BRI a)
Champion Ferme Lia (BRI n)
Champion Sinisilkin DeLilah Blue (BRI a)
Premier Kipardi’s Berylli (BRI ns 22 62)